آموزش تخصصی اکسل در حسابداری و مدیریت

امروزه سیستم های مختلف رایانه ای حسابداری امکان پردازش اطلاعات مالی را با جزئیات بالا همراه با سرعت و دقت زیاد فراهم آورده اند. پیچیدگی های روز افزون محیط کسب وکار موجب افزایش دامنه نیازهای اطلاعاتی مدیران و حسابداران شده بگونه ای که اجرای امور حسابداری و تهیه گزارشات دلخواه در بسیاری شرایط نیازمند انعطاف پذیری بسیار زیاد شده است. از این رو در کنار بسیاری از سیستم های رایانه ای حسابداری عموم حسابداران سعی میکنند با استفاده ار نرم افزار های صفحه گسترده بویژه اکسل ، قابلیت انعطاف پردازش و تهیه گزارشات و محاسبات خود را بالا ببرند. اکسل در حسابداری و تهیه گزارشات مدیریتی کاربرد فراوان دارد. از این رو فراگیری آن برای حسابداران،مدیران و دانش آموختکان این رشته لازم می باشد.

دوره آموزشی تخصصی اکسل به آن بخش از توانایی اکسل که مورد توجه عموم حسابداران بوده تاکید دارد.کاربرد های مختلف اکسل در حسابداری و مدیریت مالی و سرمایه گذاری و حسابداری مدیریت مدلسازی شده و شرح داده میشود. برخی از مدلسازی ها شامل حقوق و دستمزد،تهیه صورت های مالی اساسی،هزینه یابی مرحله ای،برنامه سازی سود،محاسبه بازده و ریسک سرمایه گذاری،... میباشد.

انواع توابع مالی مانند محاسبه استهلاک ، مسائل مربوط به ارزش زمانی پول ، انواع عقود اسلامی توضیح داده شده و همچنین رسم انواع نمودار های کاربردی در حوزه مالی آموزش داده میشود.


طول دوره : 18 ساعت 

هزینه دوره : 200 هزار تومان

زمان های برگزاری :

گروه الف : روز های شنبه و یکشنبه : 8-14

گروه ب :روزهای پنجشنبه 14 الی  19 و جمعه : 9 الی 13

 


همراه داشتن لپ تاپ برای شرکت کنندگان در دوره الزامی است.

 

تماس با ما

دبیرخانه کتاب سال حسابداران ایران
پست الکترونیک : این آدرس پست الکترونیک توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید